FairBetting, Bet on live golf matches

Game Home Draw Away
English League 1
Oxford Utd v Lincoln9/212/57/10
Africa Cup of Nations Qualifiers
Mauritania v Morocco10/123/203/4
Spanish Segunda
Castellon v Espanyol7/521/1021/10
Algerian Ligue 1
USM Alger v MC Alger1/25/26/1
Brazilian Carioca 1 Division
Fluminense v Volta Redonda4/12/13/4
Copa Do Brasil
Jaragua v Manaus90/116/11/200
Ypiranga AP v Santa Cruz28/128/11/50000
Dutch Eerste Divisie
FC Eindhoven v TOP Oss9/521/1011/8
Ireland First Division
Wexford v Cabinteely11/211/48/15
Galway v Shelbourne23/106/417/10
UCD v Athlone1/216/55/1
Cork v Cobh Ramblers21/207/418/5
Ireland Premier Division
Waterford v Sligo11/1021/1011/4
Polish 1 Liga
Korona Kielce v Miedz Legnica7/45/412/5
Polish 3. Liga
Elana Torun v Swit Skolwin80/113/21/33
Portuguese Liga2
Estoril v Oliveirense1/97/122/1
Uruguay Primera Division
Plaza Colonia v River Plate (Uru)1/95/125/1

Live Matches

Match Betting Live Home Draw Away
eSports - FIFA eSports Battle (8 Minutes Play)
Arsenal (Miliy) v Leverkusen (BOKUR75)60/120/11/150
Argentinian Primera A Women
Huracan (Women) v Estudiantes LP (Women)3/103/111/1
Argentinian Reserve League
Racing Club II v Estudiantes LP II29/1013/823/20
Bahrain Cup
Al-Tadamun Buri v Qalali50/110/11/200
Al-Ittifaq Maqaba v Isa Town5/11/39/2
Sitra v Bahrain Manama19/54/94/1
Belgian U21 Pro League
Eupen U21 v Seraing U219/513/521/20
Bosnian Premier League
Banja Luka v Zeljeznicar6/55/69/1
Colombia Primera Division C
Sellos Colombianos v Rojo FC1/668/133/1
Academia CD Harlen Santiago v Atletico Risaralda FC1/23/115/4
Danish 1st Division
Esbjerg v HB Koge8/58/52/1
Estonian Esiliiga B
Harju JK Laagri v Laanemaa Haapsalu1/5018/150/1
German 3.Liga
Magdeburg v Turkgucu-Ataspor1/419/59/1
Guatemala Liga Nacional
Santa Lucia Cotz. v Malacateco11/23/14/9
Norwegian 2. Division
Eidsvold Turn v Valerenga II12/512/510/11
Skeid v Odd BK II4/923/1013/2
Notodden v Rosenborg II1/10000016/116/1
Norwegian 3. Division
NTNUI v Aalesund II35/19/21/10
Sarpsborg II v Fredrikstad II8/17/1013/10
Mjondalen II v Eik-Tonsberg19/527/1011/20
Brann II v Sogndal II1/200010/125/1
Brodd v Viking II6/1023/104/1
Norwegian National U19
Ullensaker/Kisa U19 v Sandefjord U1923/209/49/5
Polish 1 Liga
Jastrzebie v Arka Gdynia70/140/11/200
Romanian Liga 1
Academica Clinceni v Botosani5/221/1021/20
SAFF Championship
Sri Lanka v Nepal40/19/21/12
Saudi Arabia Division 1
Al-Adalh v Al-Jeel23/206/414/5
Swedish Division 2
Karlstad II v Forward8/119/51/4
Swedish Superettan
Brage v Oster4/914/56/1
Vasalund v Varnamo16/59/519/20
ATP Challenger Tour - Mouilleron-Le-Captif
Ruben Bemelmans v Constant Lestienne10/114/5
ATP Challenger Tour - Santiago Qualifying
Oliver Crawford v Jonathan Mridha1/3310/1
Nicolas Alvarez v Carlos Gomez-Herrera11/104/6
ITF W60 Las Vegas Qualifying
Holly Verner v Liz Pinson1/15020/1
Shir Azran v Ella Ecker1/25000150/1
Madison Rose v Jessica Bernales11/11/40
ITF M25 Lima Qualifying
Joao Marcos Nusdeo v Jared Thompkins2/75/2
Boris Arias v Cesar Reano1/126/1
ITF W25 Lima Qualifying
Jessica Plazas v Caterina Salas1/30028/1
UTR Pro Tennis Tour Barcelona - Women
Tea Pavlicic v Rosa Vicens Mas25/11/200
ATP Challenger Tour - Santiago
Hernan Casanova v Juan Pablo Varillas2/14/11
UTR Pro Tennis Tour Sacramento - Men
Aadarsh Tripathi v Oleksiy Arovin1/39/4
Emon Van Loben Sels v Keenan Mayo15/42/13
World Grand Prix
Darius Labanauskas v Brendan Dolan21/207/10
Polish PLK
GTK Gliwice v Arka Gdynia10/114/5
Adriatic League
Cibona Zagreb v Mega Basket4/510/11
Bulgarian Super Cup
Levski Lukoil v Rilski Sportist17/2017/20
Cypriot Division A
ETHA Engomis v APOP Paphos17/2017/20
Eskana Cup
Asteras Agiou Dimitriou v Fonikas Piraeus5/65/6
VTB League
BC Kalev v Avtodor Saratov4/611/10
Zenit St. Petersburg v Astana10/114/5
VTB Youth League
BC Nizhny Novgorod U21 v UNICS Kazan U2110/1110/11
Kontinental Hockey League
CSKA Moscow v Red Star Kunlun BeijingEVS8/11
Danish Metal Ligaen
Frederikshavn White Hawks v Aalborg Pirates1/67/2
Russia VHL
HC Bars Kazan v Lada Togliatti4/713/10
Khimik Voskresensk v Omskie Kryliya6/41/2
Dynamo Saint Petersburg v Sokol Krasnoyarsk10/114/5
Erste Liga
Ujpest TE v HC Miercurea Ciuc1/26/4
Moscow Liga Pro
Mikhail Andrusenko v Ivan Soldatov5/65/6
Evgeny Anisimov v Mikhail Marchenko7/21/6
League of Legends - LFL
Misfits Premier v Karmine Corp5/22/7
CS:GO - ESL Premiership
Coalesce v Victus1/208/1
CS:GO - Deutsche Meisterchaft
No limit gaming v CC OGLUM4/913/8
Unicorns of Love v Entropy Gaming1/5012/1
CS:GO - REPUBLEAGUE
Izako Boars v Team Singularity9/41/3
CS:GO - WePlay Academy League
Young Ninjas v Natus Vincere Junior7/1021/20
CS:GO - Pinnacle Fall Series 1
Eternal Fire v KOVA Esports1/20025/1
Unique v Nexus4/611/10
Rainbow Six - European League
Heroic v Team Empire6/11/12
Polish Liga Siatkowki Women
Volley Wroclaw (W) v Budowlani Lodz (W)3/12/9
Jordan Premier League
Eira v Al Mishwar2/75/2