FairBetting, Bet on live snooker matches

Game Home Draw Away
English League 1
Oxford Utd v Lincoln9/212/57/10
Africa Cup of Nations Qualifiers
Mauritania v Morocco10/123/203/4
Spanish Segunda
Castellon v Espanyol7/521/1021/10
Algerian Ligue 1
USM Alger v MC Alger1/25/26/1
Brazilian Carioca 1 Division
Fluminense v Volta Redonda4/12/13/4
Copa Do Brasil
Jaragua v Manaus90/116/11/200
Ypiranga AP v Santa Cruz28/128/11/50000
Dutch Eerste Divisie
FC Eindhoven v TOP Oss9/521/1011/8
Ireland First Division
Wexford v Cabinteely11/211/48/15
Galway v Shelbourne23/106/417/10
UCD v Athlone1/216/55/1
Cork v Cobh Ramblers21/207/418/5
Ireland Premier Division
Waterford v Sligo11/1021/1011/4
Polish 1 Liga
Korona Kielce v Miedz Legnica7/45/412/5
Polish 3. Liga
Elana Torun v Swit Skolwin80/113/21/33
Portuguese Liga2
Estoril v Oliveirense1/97/122/1
Uruguay Primera Division
Plaza Colonia v River Plate (Uru)1/95/125/1

Live Matches

Match Betting Live Home Draw Away
Argentinian Primera A Women
Huracan (Women) v Estudiantes LP (Women)3/103/111/1
Argentinian Reserve League
Racing Club II v Estudiantes LP II10/17/21/4
Bahrain Cup
Al-Tadamun Buri v Qalali25/114/11/5000
Al-Ittifaq Maqaba v Isa Town8/12/137/1
Sitra v Bahrain Manama24/52/711/2
Belgian U21 Pro League
Eupen U21 v Seraing U219/513/521/20
Oostende U21 v Excel Mouscron U211/23/14/1
Bosnian Premier League
Banja Luka v Zeljeznicar29/2013/2011/1
Colombia Primera Division C
Sellos Colombianos v Rojo FC1/668/133/1
Academia CD Harlen Santiago v Atletico Risaralda FC1/229/104/1
Danish 1st Division
Esbjerg v HB Koge8/58/52/1
Estonian Esiliiga B
Harju JK Laagri v Laanemaa Haapsalu1/6620/160/1
German 3.Liga
Magdeburg v Turkgucu-Ataspor2/77/29/1
Guatemala Liga Nacional
Santa Lucia Cotz. v Malacateco13/210/37/20
Norwegian 2. Division
Eidsvold Turn v Valerenga II27/1023/104/5
Skeid v Odd BK II2/523/1015/2
Notodden v Rosenborg II1/10000016/116/1
Norwegian 3. Division
NTNUI v Aalesund II45/124/51/14
Sarpsborg II v Fredrikstad II6/11/310/3
Mjondalen II v Eik-Tonsberg19/527/1011/20
Brann II v Sogndal II1/500011/125/1
Brodd v Viking II11/2023/1024/5
Norwegian National U19
Ullensaker/Kisa U19 v Sandefjord U1910/1111/55/2
Polish 1 Liga
Jastrzebie v Arka Gdynia70/170/11/5000
Romanian Liga 1
Academica Clinceni v Botosani5/221/1021/20
SAFF Championship
Sri Lanka v Nepal40/19/11/500
Saudi Arabia Division 1
Al-Adalh v Al-Jeel23/206/414/5
Swedish Division 2
Karlstad II v Forward8/119/51/4
Swedish Superettan
Brage v Oster7/46/419/10
Vasalund v Varnamo16/513/821/20
ATP Challenger Tour - Mouilleron-Le-Captif
Ruben Bemelmans v Constant Lestienne11/104/6
ATP Challenger Tour - Santiago Qualifying
Oliver Crawford v Jonathan Mridha1/10016/1
Nicolas Alvarez v Carlos Gomez-Herrera21/207/10
ITF W60 Las Vegas Qualifying
Holly Verner v Liz Pinson1/15020/1
Shir Azran v Ella Ecker1/25000150/1
Madison Rose v Jessica Bernales14/11/66
ITF M25 Lima Qualifying
Joao Marcos Nusdeo v Jared Thompkins1/67/2
Boris Arias v Cesar Reano1/74/1
ITF W25 Lima Qualifying
Jessica Plazas v Caterina Salas1/50033/1
UTR Pro Tennis Tour Barcelona - Women
Tea Pavlicic v Rosa Vicens Mas50/11/2000
ATP Challenger Tour - Santiago
Hernan Casanova v Juan Pablo Varillas5/22/7
UTR Pro Tennis Tour Sacramento - Men
Aadarsh Tripathi v Oleksiy Arovin1/510/3
Emon Van Loben Sels v Keenan Mayo4/11/7
World Grand Prix
Darius Labanauskas v Brendan Dolan19/204/5
Polish PLK
GTK Gliwice v Arka Gdynia10/114/5
Adriatic League
Cibona Zagreb v Mega Basket8/11EVS
Bulgarian Super Cup
Levski Lukoil v Rilski Sportist6/41/2
Cypriot Division A
ETHA Engomis v APOP Paphos17/2017/20
Eskana Cup
Asteras Agiou Dimitriou v Fonikas Piraeus5/65/6
VTB League
BC Kalev v Avtodor Saratov6/58/13
VTB Youth League
BC Nizhny Novgorod U21 v UNICS Kazan U2110/1110/11
Kontinental Hockey League
CSKA Moscow v Red Star Kunlun Beijing6/58/13
Danish Metal Ligaen
Frederikshavn White Hawks v Aalborg Pirates1/126/1
Russia VHL
HC Bars Kazan v Lada Togliatti1/167/1
Dynamo Saint Petersburg v Sokol Krasnoyarsk4/510/11
Erste Liga
Ujpest TE v HC Miercurea Ciuc13/84/9
Moscow Liga Pro
Evgeny Anisimov v Mikhail Marchenko4/11/7
League of Legends - LFL
Misfits Premier v Karmine Corp5/22/7
CS:GO - ESL Premiership
Coalesce v Victus1/4011/1
CS:GO - Deutsche Meisterchaft
No limit gaming v CC OGLUM1/26/4
Unicorns of Love v Entropy Gaming1/10016/1
CS:GO - REPUBLEAGUE
Izako Boars v Team Singularity9/41/3
CS:GO - WePlay Academy League
Young Ninjas v Natus Vincere Junior6/105/4
CS:GO - Pinnacle Fall Series 1
Unique v Nexus4/611/10
Rainbow Six - European League
Heroic v Team Empire10/11/33
Polish Liga Siatkowki Women
Volley Wroclaw (W) v Budowlani Lodz (W)11/41/4
Jordan Premier League
Eira v Al Mishwar2/75/2